آموزش فن بیان و سخنرانی-آموزش مجازی گویندگی و فن بیان-آموزش گویندگی و فن بیان | آموزشگاه آپادانا تبریز

این دوره حاصل سالها تلاش و کسب اطلاعات کاربردی از هنرهایی چون ، گویندگی ، بازیگری ، سخنرانی و … است. به طوری که اگر شما بخواهید در تمام این دوره ها شرکت کنید باید هزینه و زمان زیادی صرف کنید. ما این اطمینان را به هنرجویان عزیز میدهیم که با تهیه این دوره آموزشی قدم در مسیر صحیحی میگذارید که مقصد اصلی آن دستیابی به صدایی جذاب و بیانی شنیدنی است.

معرفی مدارک پایان دوره آموزش فن بیان و سخنرانی(آموزش گویندگی و فن بیان)

درنتیجه یک قرار داد مهم کاری را از دست خواهید داد و یا سود شرکت شما کاهش می‌یابد. آموزش فن بیان و گویندگی رویای صدا شامل در سه سطح مقدماتی، پیشرفته و عالی برگزار می شود. غلبه بر اضطراب، راحت صحبت کردن، یادگیری اعتماد به نفس، تمرین داشتن صدای گیرا و مناسب، زبان بدن، پرهیز از من و من کردن و ..

  • به ویژه زمانی که می توانید تنها با یک بار صحبت کردن، افراد بیشتری را با خود همراه کنید.
  • سخنوری، مهارتی است که به ما در ارتباط فعال و اثرگذاری بین فردی و اجتماعی کمک شایانی می‌کند.
  • مدرس از چهار گام برای آموزش این مهارت استفاده می‌کند که در طی آن در ابتدا به تعریف هر گام می‌پردازد سپس به علت یادگیری آن اشاره می‌کند و در نهایت با بیان تمرین و یا مثال‌هایی برای آن تلاش می‌کند تا به نحو احسن مطالب به فراگیران انتقال یابد.

آموزش فن بیان و سخنرانی-آموزش مجازی گویندگی و فن بیان-آموزش گویندگی و فن بیان | آموزشگاه آپادانا تبریز

برای سخنرانی نیاز است از نظر ذهنی و جسمی آمادگی و آرامش داشته باشید. برای این کار می‌توانید از روش‌های کاهش استرس، مانند ورزش کردن، تغذیه مناسب، داشتن خواب کافی و مناسب، یوگا و… تمرینات ورزشی و اهمیت دادن به سلامت جسم علاوه بر اینکه برای آرامش ذهن مفید هستند اعتماد به نفس و عزت نفس را نیز افزایش می‌دهند و احساس اضطراب و استرس را تا اندازه زیادی می‌توانند از بین ببرند.

به عنوان نکته آخر درباره این کلاس فن بیان نیز باید بگویم که دوره عیر حضوری فن بیان دارای گارانتی بی قید و شرط می باشد و می توانید با خیال راحت و بدون دغدغه ی از دست دادن پولتان این دوره را تهیه کنید! تک تک این موارد در محصول غیر حضوری فن بیان و سخنرانی مطرح شده است . یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که به بسیاری از افراد کمک می‌کند تا بتوانند مخاطب خود را بهتر متقاعد کنند و تأثیرپذیری بیشتری روی مخاطب داشته باشند، مهارت بیان و توانایی صحبت‌کردن به شکل تأثیرگذار است.

مطالب مهم

دوره فن بیان تا چندی پیش به صورت کاملا پولی برگزار می‌شده است، اما اکنون تصمیم گرفتم این دوره را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما سخن آموزان فرهیخته قرار دهم . جهاد دانشگاهی به عنوان يكی از بزرگترين نهادهای آموزشی و پژوهشی كشور مورد اعتماد مردم و سازمان های مختلف است و بيش از 30 سال سابقه دارد، به همین دلیل آن را جز مراکز معتبر جهت یادگیری دوره های فن بیان به شما معرفی می کنیم. در سخنرانی همیشه افراد توانمندی هستند که تاثیرگذاری و فن بیان بسیار خوبی دارند. شما هم به عنوان شخصی که در ابتدای مسیر آموزش سخنوری قرار دارد می توانید از این افراد الگوبرداری کنید.

مهارتهای کلامی: در برابر بد رفتاری کلامی چگونه رفتار کنیم