اتاق فرارهای تهران با امکانات، تصاویر و آدرس مجله علی بابا | allescape

اتاق فرارهای تهران با امکانات، تصاویر و آدرس مجله علی بابا | allescape

هر یک از بازیهای اتاق فرار دارای یک سناریو مشخص و مربوط به بازی می باشند که از طریق آن می توان به تم داستانی بازی و همجنین هدف نهایی بازی دست پیدا کرد. در نتیجه در زمان انتخای اتاق فرار پیشنهاد می شود که به سناریو بازی توجه کنید و در صورتی که دوست دارید وارد همچنین فضایی بشود آن اتاق فرار را رزرو کنید. شما در مجله اتاق فرار می توانید بهترین اتاق های فرار کشور را مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین و تلفنی رزرو نمایید. همانطور که اشاره شد سوژه و موضوع داستان در اسکیپ روم زیاد است و فرار کردن تنها یکی از موضوعات اتاق فرار ، اما شاید اولین موضوع آن باشد.

برای اطلاع از قیمت و رزرو اتاق فرار می‌توانید به سایت‌های خرید بلیط اسکیپ روم مراجعه کرده و بلیت اتاق مورد نظر خود را تهیه کنید. اتاق فرار، یک بازی گروهی و تیمی است که قرار است تجربه‌ای خاص و منحصربفرد برای شما و دوستانتان بسازد. در ابتدا، شما و تیمتان وارد یک اتاق خواهید شد که صحنه پردازی و حال و هوای آن ممکن است ترسناک، معمایی، مهیج و…

  • اگر نتوانید در فرصتی که به شما داده می‌شود راه حل خروج از اتاق را پیدا کنید؛ تیم بازنده به شمار خواهید رفت.
  • معمولا بازی به صورت گروه‌های چهار تا هشت نفره انجام می‌شود.
  • در این گونه موارد نیز باید با اپراتور بازی اتاق فرار تماس بگیرید.
  • © تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت سفرهای علی‌بابا است.

در حال حاضر مدت زمان انجام بازی و یافتن معماهای بازی به مدت ۶۰ دقیقه می باشد شما در این مدت محدود مجبور به یافتن راه حل برای فرار از اتاق می باشید. شاید پیدا کردن ی اتاق فرار که با سلیقه تمام اعضای گروه شما یکی باشه خیلی سخت بنظر برسه ولی این چیزیه که تو اتاق فرار برج میلاد کاملا شدنی هست. جایی که هر گروه از شما میتونه بره سمت سلیقه خودش و اتاق فرار مورد نظر خودش رو انتخاب کنه.

اتاق فرار طهران 1346؛ مجموعه اسکیپ روم

در قتل مرموز شما باید نقش یک کارآگاه را بازی کنید و بتوانید مانند یک بازرس رفتار و تجسس اتفاقات اسکیپ روم کنید. این مجموعه نیز برای کسانی که علاقه به هیجانات زیاد و ترس و استرس دارند، بسیار پیشنهاد می‌شود. توجه کنید همان طور که گفته شد زمان شما محدود بوده و فقط یک ساعت وقت دارید.

وقتی بازی شروع می‌شود، تیم شما باید برای پیداکردن سرنخ‌ها، اتاق را زیرورو کند. اگر بتوانید همه سرنخ‌ها را به ترتیب پیدا کرده و در کنار یکدیگر قرار دهید، درنهایت معما را حل خواهید کرد. اصلی‌ترین جذابیت بازی اتاق فرار این است که یک شخصیت مجازی را از طریق کامپیوتر کنترل نمی‌کنید، بلکه خودتان شخصا در بازی حضور دارید و برای پیداکردن جواب معما در زمان محدودی که به شما داده شده، باید جنب‌وجوش داشته باشید. معمولا اتاق فرارهای ترسناک، طرفداران بیشتری دارد و به همین خاطر، فهرستی از این موارد را در این مطلب برای شما آماده کردیم. با انتخاب دقیق تاریخ، زمان، تعداد اعضای تیم و درج نام و تلفن سرگروه اسکیپ روم مورد نظرتون رو رزرو کنید.

کدام بازی بهترین انتخاب برای ماست؟!