بهترین گلفروشی تهران – گل و گیاه و محوطه سازی نادی

نظرات مشتریان

قطعا بعد از مطالعه ی این موارد با فاکتورهای یک گلفروشی خوب در تهران آشنا شده اید ما تصمیم داریم یکی از بهترین گلفروشی ها را به شما معرفی کنیم، مجموعه ی گلفروشی نادی با نام مجموعه گل و گیاه نادی از سال 1352 مشغول فعالیت بوده و توانسته در طی این سال ها رضایت مشتریان را به دست آورد. این مجموعه علاوه بر عرضه ی گل و گیاهان متنوع و آپارتمانی توانسته در ایجاد و نگه داری انواع فضای سبز، دیوار سبز، محوطه ی سبز در بخش های مختلف داخلی و خارجی ساختمان های مسکونی و اداری توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده و سبب افزایش مشتریان خود شود.

از جمله ویژگی های گل و گیاهان تازه، داشتن برگ هایی شاداب و سبز می باشد. در زمان خرید گل توجه داشته باشید که بخش انتهایی گلبرگ ها که به ساقه متصل شده است سفت باشد. اگر این بخش از گل نرم و شل شده باشد نشان از پژمرده بودن گل است.

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین گلفروشی تهران کمک گرفتن از نظرات مشتریان است. چنانچه به دنبال یک گلفروشی معتبر به صورت آنلاین هستید، بخش نظرات مشتریان شما را در این راه یاری خواهد کرد.

از دیگر فاکتورهای شناخت گل تازه وجود طراوت و شادابی در گلبرگ های گل خواهد بود. در صورتی که گلبرگ ها خوش رنگ نبوده و دچار رنگ پریدگی شده باشند قطعا گل پژمرده است. ساقه ی گل نیز باید کاملا تازه و شاداب باشد تا بتواند آب را به گل برساند.

گلفروشی نادی که به عنوان یکی از بزرگترین گل فروشی تهران به شمار می آید این امکان را به شما می دهد تا بتوانید انواع گیاهان آپارتمانی مقاوم در برابر سرما و گرما، فلاورباکس ها، گل های شاخه ای و در گلدان را با قیمتی مناسب با تازه ترین گل ها خریداری نمایید.


منبع: https://nadigarden.com/the-best-florist-in-tehran/