توری پرسی کاربرد، قیمت و خرید توری پرسی آهنیتو | foulka

در بعضی موارد، بر روی این توری، خراش‌هایی را به‌وجود می‌آیند تا از لیز خوردن آن بکاهند. برای اطلاع از مشخصات مهم محصول فنس پرسی و مشاوره جهت خرید این محصول تماس بگیرید. این محصول با داشتن پوشش و روکش گالوانیزه و مفتول سیاه، در برابر زنگ زدگی و فرسودگی و سایش و واکنش نشان دادن با مواد شیمیایی از مقاومت بالایی برخوردار است. فنس پرسی متشکل از فلزی است که مفتول های مواج آن در هم تنیده شده و بعضا پوشش گالوانیزه یا مفتول سیاه دارند. به عنوان حفاظ در و پنجره، به عنوان توری حصاری در باغها و مزارع و جاهای مختلف و کاربردهای زیاد در پروژه های ساختمانی و صنعتی.

توری پرسی مفتول 5 چشمه 5*5

توری پرسی کاربرد، قیمت و خرید توری پرسی آهنیتو | foulka

توری پرسی به دلیل داشتن ساختار قوی و سیم پیچ خورده، در بسیاری از صنایع استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که در مقابل خوردگی و زنگ‌زدگی و اسید و مواد شیمیایی نیز بسیار مقاوم است و ظاهری زیبا و مرتب دارد. سطح صاف و یکنواخت آن نیز اجازه حرکت اشیا روی سطح آن را می‌دهد و در شرایط سخت و دشوار همچون باد و باران و طوفان بسیار مقاوم است و نیز بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. از انواع توری پرسی می توان به توری پرسی بافت موج دار هلندی توری، موج دار حصیری و بافت موج دار عادی می توان اشاره کرد.

نحوه تولید توری پرسی چگونه است؟

همان طور که در جدول زیر مشخصات مورد نظر قابل رویت می باشد، وزن هر یک از محصولات بر اساس نوع آن ها متفاوت است. با توجه به نوع نیاز می توانید از هر یک از محصولات بر اساس نیاز خود سفارش دهید. از لحاظ شکل ظاهری چون این نوع از توری ها دارای بافت هایی موج دار هستند، این عامل باعث می شود تا در صنایع آن ها را در ارتفاعات استفاده کنند. به این دلیل که با اصطحکاک ایجاد شده از سقوط یا لیز خورد افراد جلوگیری می شود. البته نباید کاربرد توری های پرسی در صنایع مختلف را دست کم گرفت.

محصولات موجود در سایت آهن تخفیف معمولا با ضخامت مفتول ۳٫۶ میلی‌متر تولید می‌شوند. در این ویدیو فرآیند تولید توری پرسی در کارخانه را مشاهده می‌کنید. این محصولات نسبت به توری پرسی استیل طرح قدیم که دارای ابعاد محدودتری بوده است بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع توری پرسی چیست؟

داشتن وزن نه چندان زیاد در مقابل مقاومت بسیار خوب می‌تواند جزء ویژگی‌‌هایی باشد که بسیاری از محصولات فلزی به آن صنایع مفتولی فولکا نیاز دارند. توری موج‌دار با این مزیت تبدیل به یکی از مقاوم‌ترین نمونه از توری‌های موجود در بازار شده است. استحکام بسیار خوب باعث شده تا افرادی که از فنس پرسی استفاده می‌کنند، افزایش بسیار چشمگیری داشته باشند. معمولاً گالوانیزه گرم روش مناسب‌تری برای تولید توری پرسی به شمار می‌رود. این موضوع به خاطر ضخامت بیشتر لایه روی نسبت به گالوانیزه سرد می‌باشد. در هنگام خرید دقت داشته باشید که متناسب با نیاز مورد نظر خود محصول را تهیه کنید.

  • یکی از وجوه تمایز این دستگاه‌ها این است که می‌تواند توری پرسی را با عرض‌های مختلفی تولید کند.
  • پس از مذاب شدن و خروج از این وان، می‌بایست با کربن و اکسیژن واکنش نشان دهد.
  • مش پرسی مشبک به طور معمول از مفتول های گالوانیزه و معمولی و در چشمه‌های مربع و مستطیل تولید می‌گردد.
  • شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت به‌روز آهن آلات به صفحه‌ی اصلی سایت مراجعه کنید.
  • برای خرید توری پرسی از حصار آنلاین با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.
  • در مقابل هر‌چه سایز چشمه‌ها بیشتر باشد نشان دهنده آن است که از مفتول کمتری استفاده شده؛ در نتیجه قیمت محصول کاهش می‌یابد.