خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

باغ گل‌های شیراز در اردیبهشت سال ۹۸ در روز شیراز افتتاح شد. این باغ زیبا دارای گونه‌های زیبای گل‌ها و درختانی همچون درخت گردو، انار، انگور، کاج سرو خمره‌ای و … است. محوطه سازی و ساختار و نقشه باغ نسبتاً خوب است و از دیگر امکانات و فضاهای این باغ گل می‌توان به آبشار و دریاچه مصنوعی زیبای آن اشاره نمود. در این باغ انواع گل‌های زیبا و رنگارنگ وجود دارند اما به علت تازه تأسیس بودن بسیار جوان هستند و به زمان نیاز است تا بزرگ‌تر شوند و با گل دهی بیشتر باعث افزایش زیبایی باغ شوند. گل‌هایی مانند رز و یاس از مهمترین گونه گل‌های باغ گل شیراز هستند. این باغ در اردیبهشت ماه زیباترین چهره را به خود می‌گیرد.

این باغ در منطقه معالی آباد قرار دارد و در شمال غربی شهر راه اندازی شده است. شما در هر گوشه این باغ می‌توانید با جاذبه‌های متنوعی آشنا شوید.


منبع: https://www.mehrnews.com/photo/5743718/%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%DA%AF%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2

شیراز یا همان شهر بهار نارنج یکی از شهرهای زیبای گردشگر پذیر ایران محسوب می‌شود که هرساله پذیرای مسافران بسیاری از سراسر ایران است. با وجود باغات سرسبز و پر گل بهار شیراز بوی گل می‌دهد.