خرید تصفیه آب

فیلتر پست کربن نیز سالی یک بار و فیلتر مینرال تا دو سال نیز می تواند عمر کند. شرکتهای تولیدکننده فیلتر تصفیه آب، این نوع از دستگاهها را در دو نوع صنعتی و نیمهصنعتی ارائه میدهند، اما تفاوت این دو تنها در مقدار و میزان آبی است که قادر به تصفیه آن هستند. زیرا این سیستم تصفیه آب با دارا بودن فیلتر ها ی کربنی و فیلتر ممبران تا 98 درصد ذرات معلق و ناخالصی های آب را از بین می برد و در کاهش سختی آب نیز موثر است. دستگاهی از نظر سازنده مورد قبول است و میتواند درصد بالایی از این ذرات آلاینده را از بین ببرد که از فیلتر های از بین برنده مواد شیمیایی، استفاده کرده باشد. اگر در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از فیلترهای ممبران با کیفیت مناسب استفاده نشود، عملکرد مطلوبی برای از بین بردن آلاینده ها در آب ندارد. فیلترهای تصفیه آب UF در صنایع داروسازی و پزشکی برای بالا بردن سطح کیفی آب کاربرد بسیار گسترده ای را دارد.

لیست فیلتر های تصفیه آب

از این رو برای حل این مشکل باید از فیلتر قلیاییکننده استفاده کرد. در نظر داشته باشید که دستگاه های تصفیه آب خانگی یا فیزیکی با این فیلتر ها تمامی ذرات معلق و آلاینده را از بین نمیبرند. برای تصفیه آب در دستگاه ها از فیلترهای مختلفی استفاده می شود، که هر یک وظیفه حذف بخشی از آلاینده های آب را بر عهده دارند. این نوع دستگاه نیز مدل های مختلفی دارد که برخی از آنها از روش فیلتراسیون و برخی دیگر از روش اسمز معکوس ( Ro ) استفاد می کنند. این فیلترها قابل استفاده بر روی انواع دستگاههای تصفیه آب خانگی هستند و از معتبرترین برندهای تولیدکننده فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی در دنیا تهیه شدهاند. تا آبی که تصفیه میگردد قابل آشامیدن باشد یا برای مصارف کشاورزی استفاده شود. همچنین با حذف فلزات سنگین، سختی آب را کاهش میدهد و آبی نرم و بدون مواد مضر در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد.

آب پس از عبور از ممبران به دلیل فشار کمی که دارد وارد مخزن دستگاه می شود و اگر به مدت طولانی در آن بماند ممکن است بو و مزه ی بدی بگیرد. این فیلتر از جنس سنگ های معدنی مثل کلسیم و پتاسیم است و آب با عبور از آن این مواد را به خود جذب می کند. این فیلتر با تکمیل کردن وظیفه کربن فعال تمام کلر، طعم و بوی ناپسند آب را از بین میبرد. اگر تا به حال موفق به خرید این دستگاه نشده اید و نمی دانید که کدام نوع تصفیه آب را خریداری کنید. این دستگاه برای نصب در ادارات، سازمانها، رستورانها، هتلها یا آب ورودی مجتمعهای مسکونی مناسب است و میتواند تا 1600 لیتر در هر روز آب را تصفیه کند. کاربرد اصلی این فیلتر افزایش PH آب و رساندن آن به میزان قلیایی است. درواقع نوع کاربرد فیلتر و کشور تولید آن در قیمتگذاری روی فیلتر تاثیرگذار است.

در این فرایند، آب حاوی ذرات معلق از غشاهای UF عبور کرده و ذرات نامحلول آن تا یک صدم میکرومتر جدا می شوند. فیلتر قلیایی: این فیلتر موجب کاهش خاصیت اسیدی آب شده و آب قلیایی سرشار از خواص مفید را در اختیار مصرف کننده قرار میدهد. از آنجایی که تمامی املاح و ذرات توسط فیلتر ممبران حذف شدهاند، میزان PH آب کم میشود که برای سلامتی چندان مناسب نیست. بسیاری از انواع یخچالها و ساید بای سایدها بهطور مستقیم به آب شهری وصل میشوند و از آنجایی که در تصفیه آب شهری از کلر استفاده میشود و ذرات معلق درآب وجود دارد، ممکن است که آب داخل آب سردکن و یخساز این یخچالها از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد. قطعاً مهد تصفیه آب در دنیا کشور تایوان بوده و بهترین گزینه یک دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل و اورجینال است، اما اینکه چه دستگاه تصفیه آبی بخریم و چه مارکی مناسب است، ممکن است کمی شما عزیزان را دچار سردرگمی کرده باشد.

خرید دستگاه تصفیه آب

اختلاف قیمت پمپ چینی با تایوانی بین 300 الی 500 هزار تومان است پس توجه کنید کیفیت و قیمت پمپ در تعیین قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار خرید تصفیه آب تاثیر گذار است. فیلتر یخچالی خارجی: این فیلتر مابین یخچال (پشت یخچال) و مسیر آب شهری قرار میگیرد و پس از تصفیه آن، آب تمیز و سالم را به داخل یخچال منتقل میکند. از دیگر وظایف این فیلتر میتوان به محافظت از فیلتر ممبران اشاره کرد که از ورود املاح درشت به آن جلوگیری میکند. فیلترهای مینروا همگی تایوانی هستند و در آنها فیلتر آمریکایی نیز وجود دارد. شرکت تصفیه آب خانگی تصفیه آسا نمایندگی انحصاری برند تایوانی مینروا و دستگاه های تایوانی مونتاژ ایران مثل سافت واتر و سی سی کا می باشد که تمامی این محصولات دارای گارانتی یک ساله ی شرکت هستند.

قیمت فیلتر تصفیه آب

با رعایت نکات گفته شده بالا و استفاده از مشاوره با افراد متخصص در این زمینه می توانید خرید رضایت مندی را تجربه نمایید. جهت تعویض و یا خرید فیلترهای تصفیه آب تصفیه آسا می توانید با این شرکت تماس گرفته تا در اسرع وقت کارشناسان این شرکت به محل شما مراجعه نموده و ضمن خدمات تعویض فیلتر، از سرویس کامل دستگاه تصفیه آب هم بهره مند شوید. این نوع از فیلتر عملکرد خوبی دارد و شما می توانید برای مصارف خانگی از این نوع فیلتر استفاده نمایید. وظیفه فیلتر ممبران ، حذف کلیه املاح مضر، باکتریها، نیتریت و ذراتی که با چشم قابل دیدن نیستند، میباشد. این دستگاه قابل استفاده برای تصفیه آب سخت چاه نیست. جهت انتخاب و خرید فیلتر مناسب برای استخر یا جکوزی علاوه بر ابعاد و اندازه فیلتر که باید متناسب با فضای موتورخانه باشد باید به ظرفیت یا میزان حجم آب درون کاسه استخر یا جکوزی، حداکثر میزان فشار کاری قابل تحمل فیلتر (نحوه محاسبه فیلتر استخرها بر اساس نوع فیلتر (شنی، کارتریجی، دیاتومه) تا حدودی متفاوت می باشد)؛ و از دیگر موارد مهم باید به متناسب بودن هد و دبی پمپ تصفیه و نیز افت فشار جریان آب عبوری از فیلتر اشاره نمود.

پس از اشباع بستر، فیلتر دیگر نمی تواند آلاینده ها را به دام بیندازد. فیلتر یخچالی در ابتدای مسیر ورود آب تعبیه میشود و باعث از بین بردن تمام آلایندهها میگردد. ویژگی متفاوت بعدی در مخزن دستگاه خلاصه میشود. در این مقاله اطلاعات مفیدی را در رابطه با انواع آب تصفیه کن و سیستم های تصفیه آب به شما خواهیم داد و راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب را از مرکز خرید تصفیه آسا که معتبر ترین وارد کننده ی تصفیه آب های تایوانی در ایران است بررسی می کنیم. معتبر بودن مرکز خرید یکی از نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب است. یکی دیگر از انواع فیلترهای تصفیه آب که در دستگاههای تصفیه آب 8 مرحلهای وجود دارد، فیلتر UV است. یکی از بهترین برند دستگاه تصفیه آب در ایران در سال 1401 برند دستگاه تصفیه آب لایف واتر می باشد ، Life Water یک علامت تجاری ایرانی است که توسط شرکت پاکاب گستر به ثبت رسیده است.

باید خاطر نشان کرد که این فیلتر در دستگاههای تصفیه آبی که به روش اسمز معکوس عمل میکنند کاربردی ندارد و فقط برای دستگاههایی که به روش فیلتراسیون تصفیه آب را انجام میدهند کاربرد دارد. بنابراین آب خروجی از فیلتر 1 میکرونی تمیزتر از 5 میکرونی است. دستگاهها چندین بار باید بلافاصله پس اهمیت آب سالم و بهداشتی را مصرف میکنید. • کیفیت فیلترهای کربن گرانول در تغییر طول عمر فیلتر کربن بلاک و ممبران در ادامه روند فیلتراسیون بسیار موثر است و در صورت عدم کیفیت توانایی مناسبی را در حذف آلاینده ها ندارد و این موضوع موجب تعویض زودهنگام فیلترهای ممبران و کربن بلاک می شود.

مینروا به غیر از مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز مدل هفت مرحله ای یونیزه قلیایی نیز دارد که فیلتر اکسیژن ساز را شامل نمیشود و با قیمتی پایین تر میتوانید آن را تهیه نمایید. تعویض فیلتر های تصفیه آب 6 مرحله ای و یا هر دستگا ه تصفیه آبی نیازمند دقت و رعایت اصول فنی می باشد که بهتر است این کار را به کارشناسان فنی و تکنسین ها بسپارید تا به درستی فیلتر ها نصب شوند و مشکلی برای دستگاه پیش نیاید. فیلتر یخچالی داخلی: این فیلتر در داخل یخچال نصب میگردد و باعث تصفیه موثرتر آب میگردد. به عبارتی، کلیه ذرات و ناخالصیهایی که توانستهاند از 3 فیلتر قبلی عبور کنند، به وسیله ممبران از بین میروند.

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب

سیستم اسمز معکوس بدون پمپ و مخزن توان تصفیه ی کامل آب آشامیدنی را نداشته و نمیتوان به عنوان یک دستگاه آب شیرین کن خانگی خوب از آن یاد کرد، اما اسمز معکوس روشی است که با دقت 0,0001 میکرون یعنی حتی املاحی که با چشم قادر به دیدن نیستند و برای بدن مضر هستند را از آب آشامیدنی شما تصفیه میکند . با استفاده از این دستگاه شما میتوانید بهراحتی از یک آب تصفیه شده شیرین و بدون حتی کمترین باکتریها و یا املاح استفاده کرده و صنعت خود را گسترش دهید. نقش موثری ایفا میکند، درواقع این فیلتر یک نیروی کمکی برای فیلتر الیافی است. دسترسی به آب آشامیدنی سالم از مهمترین نیازهای انسان است، به همین دلیل شرکتهای تولیدکننده فیلتر اقدام به ساخت انواع فیلترهای تصفیه آب نمودهاند تا بتوانند به این نیاز انسان جامهی عمل بپوشانند.