خرید دستبند چرم و دست ساز، دستبند مهره ای و دستبند استیل زنانه | hsaatchi

۳ – نوعی رقص و آن عبارت بود از اینکه دست یکدیگر را گرفته در حال رقص دور طلا و جواهر فروشی یکدیگر میگردند . این صفحهٔ ابهام‌زدایی مقاله‌های مرتبط با عنوان همین صفحه، دست‌بند را فهرست می‌کند. افرادی که رنگ پوست آن‌ها خنثی است، می‌توانند از هر رنگ طلا استفاده کنند. همهٔ نوشته‌ها تحت مجوز Creative Commons Attribution/Share-Alike در دسترس است؛ برای جزئیات بیشتر شرایط استفاده را بخوانید.

  • حلقه و زنجیری از طلا یا نقره یا چیز دیگر که زنان به مچ دست خود می بندند، دست برنجن، النگو، دستیاره، دستینه.
  • دو حلقۀ فلزی متصل به هم که با آن هر دو دست شخص تبهکار را به هم می بندند.
  • دیجی استایل چنین فضای متنوعی را در بخش دستبند زنانه خود فراهم کرده است.

این نوع از دستبندها هم انواع و اقسام مختلفی دارد و به خصوص به خلاقیت طراح آن دستبند و النگو و یا بنگل، بسیار بستگی دارد. مثلاً یک نوع از این النگوها که به تازگی مد شده است و حاصل خلاقیت تیم گالری طلای سنجاق است، بنگل‌های دوسر است، یعنی النگوهایی که در قسمت رویی آن، باز است و دو سر آن با یک مدل از هر کالکشن طلای دست ساز سنجاق، پر شده است. مدل‌های دیگر، مثل النگوهای ساده هم که یک مدل کلاسیک و همیشگی در دنیای طلا و جواهر است؛ اما همین مدل کلاسیک را هم گالری طلای دست ساز سنجاق به شکل نو و جدیدی تقدیم مخاطبانش کرده است که از آن مدل همیشگی کمی فاصله گرفته است و جذاب‌تر و به روزتر شده است. دستبندهای ظریف، برای دست‌های لاغر به این دلیل مناسب است که ظرافت مچ دست با ظرافت دستبند طلا، ترکیب می‌شود و از این ترکیب یک جلوه زیبا و بسیار چشم‌گیر ایجاد می‌شود. ما در این مقاله سعی داریم که یک سری نکات مهم در خرید دستبند را به شما بگوییم و به مناسب بودن هر کدام در هر استایل، اشاره‌ای داشته باشیم و در ادامه با انواع دستبندهای طلا گالری طلای سنجاق آشنا شویم و اطلاعات تکمیلی در این باره را برای شما بیان کنیم.

دستبند سنگی عقیق باباقوری

این که بخواهید دستبندی ظریف و یا توپر و پهن داشته باشید، کاملاً سلیقه‌ای است؛ اما برای اینکه ظاهر شیک‌تری داشته باشید و دستبند روی دست‌تان جلوه‌ی بیشتری داشته باشد، بهتر است نکات زیر را در نظر بگیرید. افرادی که پوستی با تن سرد دارند، رنگ رگ‌های قسمت زیرین مچ دست یا روی مچ دست آن‌ها آبی یا بنفش است. دستبند سکه و چشم و بند طنابی نارنجی شامل پلاک به قطر حدود 1.4 سانتی متر می باشد. دستبند سکه و چشم و بند طنابی سبز آبی شامل پلاک به قطر حدود 1.3 سانتی متر می باشد.

دستبندها، یک خانواده بزرگ اکسسوری‌ها هستند که محبوبیت بسیار زیادی را در بین هواداران اکسسوری دارند و همه می‌دانیم که بود و نبود یک دستبند چقدر در زیبایی و خاص بودن استایل تاثیر گذار است. ارسال برای تهران کمتر از ۲۴ ساعت کاری میباشد و در شهرستانها با توجه به نحوه پرداخت متفاوت بوده که با پرداخت انلاین ۲ الی ۳ روز کاری و همچنین با پرداخت در محل ۳ الی ۵ روز کاری محصول به دست شما عزیزان در شهرستان ها میرسد. فروشگاه جنیکا تمامی محصولاتش با ضمانت اصالت و تضمین کیفیت عرضه می کند و با ارسال رایگان و پک بسته بندی شیک برای شما عزیزان ارسال می شود. برند جنیکا تمام سعی خود را می کند که بهترین کیفیت و بهترین طراحی را در اختیار شما قرار دهد، تمامی محصولات چرم جنیکا از چرم طبیعی ایرانی تهیه شده و هیچگونه حساسیت برای پوست ایجاد نمی کند. یکی از بهترین روش‌ها برای نگهداری از دستبند، نگهداری آن به صورت خشک و تمیز است. همچنین دستبند شما نباید با مواد شیمیایی، عطر و ادکلن و کرم‌های مرطوب کننده برخورد داشته باشد؛ چرا که موجب اکسیده شدن دستبند و در نتیجه تغییر رنگ آن می‌شوند.

دستبند سنگی سپیدخت

خرید دستبند چرم و دست ساز، دستبند مهره ای و دستبند استیل زنانه | hsaatchi