دستگاه تولید لیوان کاغذی هیمورا، به همراه طرح توجیهی رایگان تولید در انواع ظرفیت و سفارشی | ایران کاپ

دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی در یک فضای کوچک قابل نصب است و بدون نیاز به نیروی انسانی و دخالت دست، روزانه تعداد مشخصی لیوان کاغذی تولید می کند. فعال در زمینه دستگاه تولید لیوان کاغذی و ظروف یکبار مصرف(بشقاب کاغذی، پیش دستی کاغذی).فروش دستگاه تولید لیوان کاغذی با مناسبترین قیمت. شاید ماه های اول به واسطه دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی درآمد کمتری داشته باشید اما پس از پشت سر گذاشتن روال آموزشی و همینطور بازاریابی قوی می توانید به درآمد 20 میلیون تومان در ماه برسید. در صورتی که سطح فروش و سفارش شما بالا باشد این میزان درآمد به 35 میلیون تومان خواهید رسید.

دستگاه تولیدی لیوان کاغذی

دستگاه تولید لیوان کاغذی هیمورا، به همراه طرح توجیهی رایگان تولید در انواع ظرفیت و سفارشی | ایران کاپ

از سوی دیگر مشتریان خود اقدام به خرید لیوان یکبار مصرف کاغذی می کنند و شما نیاز به پروسه بازاریابی گسترده نخواهید داشت. خرید کاغذ مخصوص لیوان در ایران به راحتی صورت می گیرد و قیمت مناسبی در این زمینه در نظر گرفته شده است. به طور کلی تولید لیوان کاغذی از نظر تامین مواد اولیه هیچ مشکلی به همراه نخواهد داشت. دستگاه لیوان کاغذی می بایست با کاغذهای بسیار با کیفیت همراه شود تا نتیجه خوبی داشته باشد. شما این امکان را دارید که اقدام به خرید دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف نمایید. شرکت ایران لیوان با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ در زمینه فروش دستگاه های ظروف یکبار مصرف با بهترین کیفیت و کارایی در خدمت شما مشتریان بزرگوار می باشد.

  • همچنین این دستگاه نسبتاً اندازه های بزرگ لیوان را تولید میکند که این سایزهای لیوان کاغذی بین 6.5 تا 32 اونس می باشد را می تواند تولید کند.همچنین این دستگاه توانایی تولید کاسه‌ی کاغذی را هم دارد.
  • در ادامه این مقاله قصد داریم در رابطه با مزیت های دستگاه تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف صحبت کنیم.
  • مواد اولیه تولید لیوان کاغذی و ظروف کاغذی را، کاغذ پلی اتیلن «pe coted» یا کاغذ روکش دار پلی اتیلن تشکیل می دهد.
  • لیوان یکبارمصرف کاغذی تک جداره برای نوشیدنی های سرد مناسب می باشند.

نظرات در مورد تولید لیوان کاغذی توسط دستگاه ویکتوری حاکی از این است که این دستگاه هزینه راه اندازی بالایی ندارد. از سوی دیگر این محصول از درختانی که هرروزه در حال کمتر شدن هستند تولید می‌شود. درختانی که برای بقای حیات در زمین اهمیت فراوانی دارند و هرساله به دلایل متفاوتی در دنیا چند هکتار از این ریه‌های طبیعی زمین کاسته می‌شود. این نکات نیز همراه با معایب دستگاه تولید لیوان کاغذی از دلایلی است که بسیاری از تولیدکنندگان از این محصول دوری کرده‌اند.

هرچند عمدتا این تنظیمات قابل تغییر هستند و شما می توانید به هر شکلی که بخواهید آن را تغییر دهید. این موضوع زمانی اهمیت دارد که شما نیاز به جابجایی دستگاه داشته باشید. دستگاه های بزرگ با وزن بالا، معمولا مشکلاتی برای حمل و نقل ایجاد می کنند. شما می توانید این محصول را با قیمت مناسب و تعرفه کاملاً عالی خریداری کنید.

دستگاه تولی لیوان کاغذی پر قدرت و تمام اتوماتیک تی ال 150

این مجموعه تمام راهنمایی ها و کمک های لامز را به شما در خرید دستگاه های باکیفیت و مناسب خواهد کرد. امروزه نیاز روز افزون به لیوان کاغذی و منع جهانی استفاده از لیوان های مضر پلاستیکی باعث شده مهندسان به فکر تولید نسل جدید دستگاه لیوان کاغذی بیفتند. این دستگاه در ردیف دستگاه های پرسرعت تولید لیوان کاغذی قرار میگیرد که به طور متوسط توانایی تولید 75 عدد لیوان در دقیقه را دارد. همچنین این دستگاه نسبتاً اندازه های بزرگ لیوان را تولید میکند که این سایزهای لیوان کاغذی بین 6.5 تا 32 اونس می باشد را می تواند تولید کند.همچنین این دستگاه توانایی تولید کاسه‌ی کاغذی را هم دارد. البته در زمان خرید باید با توجه به فناوری تجهیزات و نوع دستگاه اشاره کرد که در قیمت نهایی تجهیزات تاثیرات مستقیمی دارد، لازم به ذکر است بدانید که قیمت پایه برای خرید انواع دستگاه ها 220 میلیون خواهد بود.