دوره آموزشی Windows مجموعه آموزشی پژوهشی فرکیان تک

دوره آموزشی Windows مجموعه آموزشی پژوهشی فرکیان تک

در این قسمت نکاتی را درباره نصب درایورهای ویندوز 10 به شما عزیزان میگوییم. در این قسمت سایتی را معرفی میکنیم که در آن میتوانید تایپ ده انگشتی را به راحتی یاد بگیرید. در این قسمت با تمامی ابزار های system tools کار خواهیم کرد.داخل این قسمت دو تا از روش های بهینه سازی ویندوز را نام میبریم و با آن ها کار خواهیم کرد. در این دوره قصد داریم به صورت خیلی تخصصی شمارا با این مهارت آشنا بکنیم. یکی از مهم ترین مدارکی و مهارت هایی که در جهان وجود دارد و همگان باید نصف اطلاعات این مهارت را مسلط باشند مدرک ICDL  است. برای مشاهده کامل استاندارد رایانه کار ICDL درجه ۱ اینجا کلیک کنید.

گذراندن دوره ICDL برای چه افرادی ضروری است؟

اگر به اینترنت و مطالب مرتبط به آن علاقه دارید، شرکت در دوره طراحی سایت خالی از آموزشگاه ICDL آپادانا در تبریز لطف نخواهد بود. برای آگاهی بیشتر در مورد موضوع مبانی کامپیوتر مقاله مبانی کامپیوتر چست را مشاهده نمایید. امروزه در بیشتر آگهی استخدام ممکن است مشاهده کنید که لازمه استخدام، داشتن مدرک ICDL می‌باشد. بنابراین با گرفتن این مدرک فرصت‌های شغلی بیشتر و مناسب‌تری را پیش‌رو خواهید داشت.

  • کار با سیستم عامل شامل دانش و مهارت های زیر است که بدلیل تشابه فقط قسمت مهارت ها در این بخش آورده شده است.
  • این نرم‌افزار قابلیت‌هایی را در اختیار شما می‌گذارد که با استفاده از آن‌ها بتوانید اطلاعات و داده‌ها را به‌صورت تیتروار آماده کنید و در جلسه، سمینار و… به دیگران ارائه دهید.
  • داوطلب همچنین باید قادر باشد با شماهای رومیزی (Icon) به خوبی کار کرده و پنجره‌ها را اداره نماید.
  • مخصوصا اینکه هزینه دوره icdl در مجتمع فنی آریا تهران بسیار پایین تر از کل ایران است.
  • ضمناً لازم است این را نیز بدایند که ما در مجتمع فنی دارالفنون یک خوابگاه اختصاصی داریم و چنانچه بخواهید از شهری دیگر برای شرکت در دوره آموزش ICDL به تهران بیایید، دیگر دغدغه محل اقامت را نخواهید داشت.

آموزش ICDL فنی حرفه ای بصورت کامل در دوره استاندارد کاربر ICDL ارائه می گردد. برای آشنایی با نحوه دریافت مدرک بین المللی فنی حرفه ای از سایت فنی اگزم faniexam.ir کمک بگیرید. استاد بسیار منظم و با دانش بودن و همه موارد icdl رو بصورت کاملا عملی درس می دادن.

آموزش تایپ ده انگشتی در بهترین آموزشگاه تایپ ده انگشتی تهران

دانشجویان در این مهارت باید مفهوم پایگاه داده یا دیتابیس در کامپیوتر را متوجه شوند و همچنین بتوانند در حالت مقدماتی جداول پایگاه داده ای با پرس و جوهای مقدماتی را ایجاد و ویرایش کنند. آموزش ICDL پیشرفته ویژه مشاغل برای کلیه کسانی که مهارت های عملی و مدرک را باهم می خواهند. فیشینگ ایمیل به عمل ارسال ایمیل‌های مختلف به یک کاربر و تظاهر و فریب وی گفته می‌شود. هدف اصلی فیشینگ، سرقت اطلاعات حساسی مانند نام‌های کاربری، رمزهای عبور، اطلاعات کارت‌های بانکی و غیره است.

تابع Choose در اکسل – آموزش به زبان ساده + مثال

علاوه بر همه این موارد، داشتن مدرک ICDL به افرادی که به دنبال ارتقای شغلی هستند، نیز کمک می کند. همه افراد اعم از دانش آموزان، دانش جویان، کارمندان و حتی خانه داران، می توانند از این گواهینامه استفاده کنند و مهارت های کامپیوتری خود را افزایش دهند. شرکت در دوره ICDL در موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان، این امکان را به دانش پذیران می دهد تا از مدرکی که در ورزات علوم، تحقیقات و فناوری اعتبار دارد، استفاده کنند. یکی دیگر از نرم افزارهاي کاربردي گروه آفيس، اکسس می باشد که به واسطه قابليت و ويژگي ها منحصر به فرد خود در زمره نرم افزار هاي کاربردي اين گروه قرار گرفته است. این نرم افزار به عنوان برنامه کامپيوتري پايگاه داده توسط شرکت مايکروسافت براي سازماندهي و استفاده از اطلاعات و ايجاد بانک هاي اطلاعاتي براي کسب و کارهاي مختلف  تعريف شده است. نرم افزار اکسس براي کاربران  دسترسي به يک ابزار مديريت اطلاعات را فراهم آورده است  که آن ها بتوانند گزارش هاي هفتگی را تجزيه و تحليل و ذخيره کنند.