سرمایه‌گذاری پرسود در ارز دیجیتال را با صرافی کوینکس و کوکوین یاد بگیرید همشهری آنلاین

سرمایه‌گذاری پرسود در ارز دیجیتال را با صرافی کوینکس و کوکوین یاد بگیرید همشهری آنلاین

صرافی کوینکس”coinex exchange” یکی از صرافی های ارز دیجیتال است که نظر ایرانی ها به سمت خود به خاطر فیلتر نبودن، جلب کرده است. ایرانی ها در این صرافی می توانند بدون محدودیت به معامله بپردازند و همچنین از زبان فارسی نیز پشتیبانی Kucoin می کند. یکی دیگر از دلایلی که افراد ایرانی دوست دارند در این صرافی معامله کنند، این است که می توانند در این صرافی با استفاده از مشخصات فردی خود احراز هویت کنند. صرافی کوینکس و صرافی بایننس هر دو فعالیت خود را از سال 2017 شروع کردند که البته در کار مربوط به ارزهای دیجیتال نیز بسیار موفق بوده اند.

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

برای دانستن تمام ابعاد نحوه خرید و فروش در CoinEx ما را دنبال نمایید. Transaction Verification که در حالت عادی روی Never هست و منظور از آن، این هست که برای معاملات شما (خرید و فروش‌ها)، رمز دوم یک‌بارمصرف بخواهد. ولی همان‌طور که قول داده بودم، نحوه فعال کردن این را هم برای بعضی از شما که به نظرتان فعال کردن آن مهم هست آموزش می‌دهم. آدرس کیف پول‌های تتر روی شبکه اتریوم با 0X آغاز می‌شوند و از ۴۲ کاراکتر تشکیل می‌شوند. شما باید ابتدا تتر یا بیت کوین یا اتریوم را به اندازه موردنظر خود، از صرافی‌های داخلی با ریال خریداری و بعد آن‌ها را به این صرافی منتقل کرده و سایر ارزها را خریداری کنید.

 • کاربران نمی‌توانند وجوه خود را به صورت نقدی یا ارزهای فیات برداشت کنند و فقط دارایی‌های رمزنگاری شده را می‌توان از پلتفرم خارج کرد.
 • بازار معاملاتی پینگی، صرافی ارز دیجیتال بایننس، کراکن و کوین بیس از از جمله صرافی‌ها هستند.
 • بله؛ این صرافی اپلیکیشن موبایل را در دو نسخه اندروید و iOS در اختیار کاربران خود قرار داده است.
 • این حملات فیشینگ به طور معمول در قالب ارسال آدرس‌های اینترنتی جعلی و تقلبی اتفاق می‌افتد.

در ادامه از کاربر خواسته می‌شود تا رمز یکبار مصرف را از Google Authenticator دریافت کرده و در کادر مشخص شده وارد کند. سپس یک ایمیل تایید ارسال می‌شود که در آن اطلاعات آدرس برداشت و همچنین وجه درخواست شده جهت برداشت درج شده است. اگر اطلاعات مورد قبول کاربر باشد روی گزینه Reconfirm کلیک می‌کند. آموزش صرافی کوینکس به این ترتیب اتصال Google Authenticator به حساب کاربری صرافی کوینکس به پایان می‌رسد. CoinEx دارای مجوز معامله دارایی دیجیتال است، به این معنی که تمام وجوه شما که در صرافی ذخیره می‌شود را نمی‌توان برای اهداف دیگری استفاده کرد و تضمین می‌کند که برای برداشت وجوه لازم نیست منتظر بمانید.

 • Coinex این خدمات و محصولات را به خوبی در یک اکوسیستم روان برای معامله کوین‌های مختلف توسط کاربران پیاده کرده است.
 • هنگامی که تراکنش شما در شبکه بلاک چین تایید شود، دارایی شما به حساب کوینکس اضافه خواهد شد.
 • حتماً پس از پس اسکن یا عکس‌برداری توسط تلفن همراه خود حتماً خوانایی مدرک خود را بررسی کنید و پس از آن آپلود نمایید.
 • برای مثال کاربران زیادی از صرافی های محبوبی مانند نوبیتکس و رمزینکس ارز تتر به صرافی کوینکس واریز کردند و به همین دلیل اونها میتونند از همین طریق شما رو شناسایی کنند.

این صرافی از عوامل امنیتی دیگر مانند استراتژی چند امضا و HTTP برای حفاظت کامل از بودجه مشتریان و همچنین حفاظت از داده ها استفاده می کند. این صرافی نیز مانند دیگر صرافی‌ها درصدی از معاملات خریدار و فروشنده را که برابر با 0.1 درصد از کل مبلغ معامله، دریافت می‌کند. در این مقاله سعی شد از تمام زوایا صرافی کوینکس مورد بررسی قرار بگیرد و امیدواریم برای شما مفید بوده باشد. ابتدا در صفحه اصلی سایت کوینکس روی گزینه Exchange کلیک کنید.

کارمزد صرافی کوینکس

در کادر دوم شبکه بلاک چین انتقال ارز دیجیتال را از بین گزینه‌های موجود انتخاب کنید. در کادر بعدی، آدرس کیف پول مقصد را برای انتقال رمزارز وارد کنید. پس از آن، شبکه بلاک چین انتقال ارز دیجیتال را از بین گزینه‌های موجود انتخاب کنید. در زمان نگارش این مقاله، 616 ارز دیجیتال و 1031 جفت ارز معاملاتی در کوینکس فهرست شده‌اند.

 • معاملات مارجین و معاملات قراردادی کاملاً با یکدیگر متفاوت است.
 • سعی کنید حتما از لینکی که در مقاله قرار داده شده برای ثبت نام استفاده کنید.
 • رشد ۴۰۰ درصدی قیمت این توکن باعث شده تا شاهد افزایش درخواست‌ها برای خرید توکن بومی صرافی و انتقال دارایی‌ها به این پلتفرم معاملاتی باشیم.