شرکت فضای سبز نادی – گل و گیاه و محوطه سازی نادی

هانطور که از نام طراحی فضای سبز شهری مشخص است این نوع از طراحی برای فضاهای عمومی همانند پارک ها یا میادین در نظر گرفته می شود. در طراحی فضای سبز شهری باید از گل و گیاهانی استفاده کرد که نیاز به رسیدگی و مراقبت روزانه نداشته باشند.

  1. طراحی فضای سبز ویلا

این نوع از طراحی فضای سبز با توجه به کاربری و ظاهر ویلا اجرا خواهد شد. در این نوع طراحی فضای سبز باید به مسیرهای پیاده روی و استفاده از المان هایی همچون مبلمان و نیمکت توجه شود. انتخاب گیاهان و نحوه ی آبیاری نیز با توجه به اقلیم ویلا انجام خواهد شد.

  1. طراحی فضای سبز خانه

انواع طراحی فضای سبز

به دلیل محدودیت در استفاده از خاک در طراحی فضای سبز بالکن معمولا از گلدان ها و فلاورباکس ها استفاده می شود. علاوه بر این استفاده از طراحی فضای سبز عمودی در بالکن و انتخاب المان های بیش تر جهت این نوع طراحی فضای سبز باید مورد توجه قرار بگیرد.

  1. طراحی فضای سبز روف گاردن

استفاده از المان های مختلف از قبیل آلاچیق، مبلمان، گلدان و… از جمله نکاتی است که در طراحی فضای سبز روف گاردن باید به آن توجه شود علاوه بر این انتخاب بهترین نحوه آبیاری روف گاردن از جمله نکاتی است که جهت اجرای صحیح آن حتما باید با یک متخصص مشورت نمایید.


منبع: https://nadigarden.com/nadi-landscape-company/

طراحی فضای سبز به انواع ذیل تقسیم می شوند:

  1. طراحی فضای سبز شهری

جهت طراحی فضای سبز خانه معمولا با توجه به ابعاد حیاط از فواره یا حوض استفاده می شود. لازم است با توجه به کیفیت خاک و نحوه پوشش دهی گیاهی، گل و گیاه مناسب برای طراحی فضای سبز خانه انتخاب شود.

  1. طراحی فضای سبز بالکن