صرافی کوینکس به جهت بهروزرسانی فردا از دسترس خارج میشود -ایران ارز دیجیتال

سرانجام روی کلید Buy ضربه بزنید. پس از کلیک بر روی این گزینه به صفحه زیر وارد میشوید که این بخش نیز همانند معاملات مارجین و اسپات دارای همان 4 حالت میباشد. یعنی به صورت خودکار معامله انجام می شود و می توانید مشخصات سفارش انجام شده خود را در History ببینید. به همین صورت برای هر ارز دیجیتالی از قبل کارمزد مشخصی در نظر گرفته شده است که در زمان برداشت از حساب کاربری باید پرداخت شود. در حالت Stop limit درج سفارش در صورت دارا بودن شرایطی خواهد بود که در ادامه تشریح می شود.

البته توصیه ما براین است که در حالت Market معامله نکنید زیرا احتمال دارد اپلیکیشن صرافی کوینکس در حالت تلاطم بازار، ارز شما را با قیمت زیادی خرید کند و یا در سقوط قیمت آن را به فروش رساند، در این حالت سود زیادی عاید شما نخواهد شد. اگه صفحه فیوچرز رو به پایین اسکرول کنید میبنید که در قسمت پایین گزینه هایی وجود داره که مربوط به معامله اهرم دار هست و این بخش در قسمت اسپات وجود نداره.

در نهایت، باید رمز عبور حساب کوینکس خود را به همراه کد نشان داده شده در نرم افزار Google Authenticator وارد کنید تا این ویژگی فعال شود. مهمترین مزیت این صرافی برای هموطنان، ارائه رابط کاربری با زبان فارسی و سرویسهای گوناگون به کاربران ایرانی است. به این دلیل که، استفاده از VPN های کشورهای مختلف، حتی کاربران ایرانی را جزء کاربران کشورهای دیگر معرفی صرافی coinex برای ایرانیان می کند. در حالت limit اگر تمایل به سرعت بخشیدن در خرید یا فروش خود دارید، امکان انتخاب قیمت از فهرست خریداران و فروشندگان وجود دارد. کوینکس در حال حاضر تبدیل به یکی از بهترین انتخاب ها برای کاربران ایرانی شده است. حال جفت ارز خود را انتخاب کنید. اگر بخواهیم در هنگام ثبت سفارش شرایطی را برای خرید یا فروش خود بگذاریم از این حالت استفاده می نماییم. درباره کاربرد این روش ها در ادامه مقاله توضیحات کامل داده شده است. اگر در این زمان یک خریدار سفارشی را برای خرید BTC با قیمت درج شده شما ثبت کرده باشد، در این حالت صرافی فروشنده و خریدار را به هم ربط داده و مقدار بیت کوین شما به فروش میرود.

از آن زمان به بعد و وقتی شاهد از بین رفتن حجم قابل توجهی از رمز ارزها در حساب صرافی ها بودیم، قانون جدیدی برای صرافی های متمرکز ز دایر شد که در حال حاضر میتوانید این قانون را با مخفف KYC در سایت این صرافی ها مشاهده کنید. زیرا معمولاً کارمزد در این صرافی ها به صورتی درصدی از حجم معامله است و اگر حجم معاملات شما افزایش یابد، ناگهان مشاهده میکنید که رقم بسیار سنگینی را به عنوان کارمزد پرداخت کردهاید. در حالت Market فقط مقدار ارز را تعیین می کنید و نیاز به محلی برای درج قیمت نیست. پس از تعیین قیمت خرید و مقدار ارز تتر مورد نیاز برای خرید، مقدار ارز ETH قابل خرید در کادر تعیین شده نشان داده می شود.

حال جفت ارز خود را انتخاب کنید.

در این بخش شما میتوانید تنظیمات مربوط به مدیریت اکانت های کوینکس خود، زبان نرم افزار، حالت شب، ارز مورد استفاده در نرم افزار، گزینه ای مربوط به پرداخت کارمزد ها با توکن های CET، تنظیم الارم برای ترید هایتان و در آخر ورژن مورد استفاده از نرم افزار و اطلاعات بیشتر قرار داده شده است. برای آنکه در هنگام فروش از ضرر بیشتر جلوگیری کنیم، لازم است در هنگام سفارش شرط حد ضرر یا Stop loss را به کار بریم. برای هر محصول دوره و قیمت معینی تعیین شده که بر اساس آن نحوه پرداخت سود به کاربر تعیین خواهد شد. مردم در تلاش هستند تا دریابند که چگونه قیمت زمین خود را تعیین کنند. جهت خرید ارز توسط اپلیکیشن صرافی کوینکس، روی دکمه Buy فشار دهید تا صفحه خرید ارز ظاهر شود. پس از اطمینان از صحت اطلاعات، با زدن ضربه روی کلید Confirm Buy انجام خرید خود را تایید کنید.