فروشگاه لوازم و قطعات بدنه سوزوکی لیست قطعات بدنه + قیمت | توکو لیفتراک

فروشگاه لوازم و قطعات بدنه سوزوکی لیست قطعات بدنه + قیمت | توکو لیفتراک

اما این روزها این قطعه با کمک برق ماشین کار می‌کند و گزینه‌هایی مانند چراغ LED و سنسور به آن اضافه شده است. در صورت تخریب یا تغییر فرم شاسی ، باید بتوان آن را به راحتی تعمیر کرد و دوباره خصوصیات اولیه شاسی را بازیابی کرد. شاسی معمولا در عقب کمی بالاتر امده و این به خاطر ایجاد فضای بیشتر برای فنر های سیستم تعلیق است و در قسمت جلو کمی باریک تر ساخته می شود و این برای بهتر فرمان دادن می باشد . قطعا نمیتوان یک خودرو را بدون بخشی که تکیه گاه سیستم های مختلف سایر اجزا خودرو باشد ساخت . همه ی این بخش های مختلف خودرو میبایست بر روی قسمتی ثابت شوند . این قسمت که وظیفه ی ایجاد تکیه گاه و ثابت نگه داستن بخش های مختلف را دارد همان شاسی خودرو میباشد .

  • شاید بعد از تصادف حس کنید که خودرو تراز نیست و تعادل ندارد و همیشه تمایل دارد در یک جهت باشد.
  • •    اغلب گلگیرها دارای قابلیت تنظیم می باشند که از مهم ترین ویژگی های آن می باشد.
  • در تعریف شاسی خودرو می توان گفت که این وسیله چهار چوب اصلی انواع خودرو در زمان طراحی و تولید می باشد که تمامی اجزای ریز و درشت این وسیله را در بر می گیرد.
  • سقف، درب‌ها و کاپوت از اجزای مهم بیرونی خودرو و درواقع چیزی شبیه به روکش آن هستند.
برای کارشناسی رنگ‌شدگی بدنه خودرو یکی از دقیق‌ترین و مفید‌ترین ابزار‌ها، دستگاه تشخیص رنگ دیجیتال بوده که به طور دقیق می‌تواند شما را در خصوص رنگ‌شدگی خودرو آگاه سازد. اما اگر این دستگاه را در اختیار ندارید باید به کمک تشیخیص رنگ شدگی با چشم  وضعیت رنگ اتومبیل را بررسی کنید. اکیدا توصیه می‌شود که برای به کارگیری این روش حتما اتومبیل مورد نظر را در یک محیط باز، روشن و با میزان نور مناسب بررسی کنید. همچنین یادتان باشد که گلگیر عقب خودرو معمولا به دلیل یکپارچگی با ساختار بدنه فرآیند ترمیم دشوار‌تری دارد و در صورت آسیب‌دیدگی بیشتر مستعد رنگ آمیزی است.

گلگیر خودرو در دو قسمت عقب و جلوی شاسی خودرو قرار گرفته و از قسمت درب ماشین آغاز شده و از قسمت جلو تا قسمت کاپوت و از سمت عقب تا درب صندوق عقب امتداد می یابد. گلگیر خودرو اطراف چرخ های ماشین را نیز تحت پوشش خود قرار می دهد و بسیار کاربردی می باشد. بدنه و شاسی خودرو، حامل تمامی اجزا و قطعات کوچک و بزرگ آن است. در واقع هر آنچه در خودرو می‌بینیم، چه در بخش فنی، چه رفاهی چه ایمنی و … روی بدنه یا شاسی سوار می‌شوند. این حقیقت بدیهی نشان می‌دهد که اتاق خودرو بسیار گسترده و پیچیده است و جزئیات بسیار زیادی دارد.

سقف خودرو نیز از جمله نقاط دشوار و حساس برای صافکاری و نقاشی بوده و وضعیت آن می‌تواند نشانه مهمی از سالم‌بودن و یا  چپی بودن خودروی مورد نظر باشد. سقف خودرو در صورتی که در وضعیت نامناسبی قرار داشته‌باشد باعث به هم خوردن آب‌بندی، ایجاد سر و صدا در داخل اتاق و ناهماهنگی در درز‌های و کلاف‌های در می‌شود. تمامی این موارد نیز اثر نامطلوب خود را هم در جنبه ظاهر و هم در کیفیت سواری نشان می‌دهند.

آینه راهنما دار دو طرفه آینه بغل چراغ دار پراید

این طرح دایره ای بیرونی چرخ را تشکیل می دهد که لبه داخلی تایر روی وسایل نقلیه ای مانند خودرو نصب شده است. سانروف پانل متحرکی است که برای باز شدن پنجره ای در سقف خودرو باز می شود و به نور و/یا هوای تازه اجازه ورود به محفظه مسافر را می دهد. سانروف ها را می توان به صورت دستی یا موتوری کار کرد و در اشکال، اندازه ها و سبک های مختلف موجود است.

فریم و چهارچوب داخل کاپوت :