ماوس مشخصات، خرید و قیمت ماوس فروش ویژه مقداد آی تی

یا از طرف دیگر انواع موس گیمینگ برند رایزر بسیار گران‌قیمت هستند. پیش از آنکه بخواهید انتخاب خود را نهایی کنید، باید بودجه‌ای که برای خرید خود کنار گذاشته‌ای را در نظر بگیرید. پس نیازی نیست هزینه بسیار گرانی را بابت موس اپل پرداخت کنید.

انواع سنسورها و اهمیت آن‌ها:

موس‌ها در ابتدا از دو چرخ جداگانه برای ردیابی حرکت در سطح استفاده می‌کردند، یکی در بعد X و دیگری در Y. بعداً، طراحی استاندارد به استفاده از یک توپ تغییر کرد. غلتیدن روی سطح برای تشخیص حرکت اکثر موس‌های مدرن از حسگرهای نوری استفاده می‌کنند که هیچ قسمت متحرکی ندارند. اگرچه در ابتدا همه موس‌ها با کابل به رایانه متصل می‌شدند، بسیاری از موس‌های مدرن بی‌سیم هستند و به ارتباطات رادیویی کوتاه برد با سیستم متصل متکی هستند. علاوه بر حرکت مکان‌نما، موس‌های رایانه دارای یک یا چند دکمه هستند تا عملیاتی مانند انتخاب یک آیتم منو روی نمایشگر را امکان‌پذیر کنند.

در صورتی که در طول روز استفاده‌ی زیاد از ماوس دارید، خرید ماوس ارگونومیک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. از طریق این سایت می توان شیک ترین و ارزان ترین ماوس را خریداری کرد و مدت های زیادی از آن استفاده کرد. ماوس کامپیوتر بدون صدا واقعا عالیست
بقیه ماوس ها واقعا رو اعصابن. ماوس های بدون صدا هوشمند بسیار عالی هستند ماوس های بدون صدا دارای دودسته هستند یک دسته ماوس های بدون صدا سیم دار و دسته دیگری بدون سیم هستند.

موس بی سیم تسکو مدل TSCO TM 690W

اما این ماوس برای کارکرد صحیح، به پد ویژه ای نیاز داشت که به شکل خاصی مدرج شده بود. امروزه این نوع ماوس‌ها در مدل پیشرفته، از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و رایجتر از انواع دیگر ماوس محسوب می‌شود. برخی از انواع این ماوس‌ها که در آنها به صرفه‌جویی مصرف انرژی نیز فکر شده‌است در زمانی که بدون کار هستند، چراغ LED در آنها خاموش می‌شود.

  • البته، اپل فناوری مولتی‌تاچ را نیز توسعه داد که به کاربران اجازه‌ی اسکرول کردن و سوییپ‌ کردن را تنها با حرکت انگشتان روی سطح ماوس می‌دهد.
  • ویندوز دارای درایورهایی است که امکان کار کردن با ماوس جادویی را فرآهم می‌آورند.
  • برای مثال برخی موس‌های جدید دارای یک کلید 360 درجه خاص هستند که دامنه حرکتی بیشتری به کاربر می‌دهد.
  • این دستگاه را معمولا به صورت عمودی و یا نیمه عمودی در دست خواهید گرفت و انگشت شست شما آزادی عمل زیادی خواهد داشت.

از طرف دیگر همیشه هم خرید موس ارزان به نفع شما نخواهد بود. یک ضرب‌المثل قدیمی انگلیسی می‌گوید آنقدر ثروتمند نشده‌ام که کالای ارزان بخرم. باید همیشه ابتدا میانگین قیمت‌ها را در نظر بگیرید و در همان حدود خرید خود را انجام دهید. موس‌هایی که بسیار ارزان قیمت هستند، معمولاً دوام کمی دارند. برای مثال وقتی برای خرید موس بیسیم هزینه کمی کنار بگذارید، باید مبلغی معقول را برای آن بپردازید. مثلاً وقتی که میانگین قیمت موس بیسیم حدود 300 هزار تومان است، قطعاً یک موس 100 هزار تومانی عملکرد خوبی نخواهد داشت.

ماوس مشخصات، خرید و قیمت ماوس فروش ویژه مقداد آی تی