وست روم اسکیپ مجموعه بازی های اتاق فرار ترسناک تهران | allescape

تو این مقاله از پازل روم سعی کردیم باهم یک رزرو بازی اتاق فرار را باهم داشته باشیم تا اگر مشکلی برای شما وجود داشته باشد رفع و رجوع اتاق فرار کرج شود. ۱- پس از انتخاب روز و ساعت، هزینه بلیط دو نفر را به عنوان پیش‌پرداخت به صورت آنلاین پرداخت خواهید کرد. تسویه‌ی نهایی مابقی افراد با توجه به تعداد نفرات گروه به صورت حضوری در محل شعبه، پیش از ورود به بازی انجام خواهد شد.

  • در صورت لغو یا انتقال سانس به زمان دیگر، مبلغ پیش‌پرداخت به شما عودت داده نمی‌شود.
  • از نقش‌ها و بازی‌های بازیگران گرفته تا طراحی دکور، نورپردازی، صداپردازی، موسیقی و حتی بو باید به گونه‌ای طراحی بشن که حس باورپذیری رو برای شما القا کنن.
  • سناریو جدید، در کنار معماهای خوب و فضا سازی عالی آن، اتاق فرار راز را در زمره محبوبترین اتاقهای فرار قرار می دهد.
  • سلامت شما اولویت اول ماست، لطفا قبل از ورود به مجموعه این مطلب را مطالعه فرمایید.
مجموعه ایران اسکیپ یکی از زیر مجموعه‌های تیم توسعه پایا می‌باشد که در سال 1400 با هدف بهبود در زمینه اسکیپ روم ایجاد شد. امید است تیم ایران اسکیپ باعث رضایت هرچه بهتر شما عزیزان و تجربه خوش و دلنشین از اسکیپ روم باشد. اتاق فرار (تباهی) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله سبلان واقع شده است.

در اتاق فرار ماجراجویی داستان‌های مهیجی مثل ذهن‌خونی یک مجرم یا پیدا کردن یک گنج چندین ساله در جریانه. برای شرکت در این بازی هیجان‌انگیز باید بزرگ‌ترین اتاق فرار ایران رو انتخاب کنید و یکی از ژانرهای ماجراجویی این اتاق رو برای بازی در نظر بگیرید. بله، طبق قانون حداقل سن مجاز برای شرکت در بازی های اتاق فرار ترسناک 17 سال میباشد. هدف سازمانی در مای اسکیپ، اولین و بهترین بودن در تمامی عرصه های اتاق فرار بوده و خواهد بود. همواره نهایت تلاش خود را خواهیم کرد، تا با تکیه بر توانمندی همکارانمان، بهترین امکانات را در اختیار پلیر ها و مجموعه داران عزیز قرار دهیم.

چطور اطلاعات بیشتری راجع به بازی بدست بیاریم؟!

این بازی ها به صورت گروهی انجام میشوند، در مدت زمان محدود لازم است افراد گروه جواب معماها را با کمک خلاقیمت و نشانه هایی که در اتاق موجود می باشد بدست آورده و در نهایت از شرایط ترسناک نجات پیدا کنند. در بازی اتاق فرار، شما وارد فضایی همچون اتاق‌های متصل به هم می‌شید که این اتاق ها قفل شدن. شما باید با حل معماهای بازی در مدت زمان مشخص که معمولا بین 60 تا 90 دقیقه هست، کلید خروج از اتاق‌ها رو پیدا و فرار کنید. توی این بین، اتفاقات عجیب، هیجان انگیز و گاهی ترسناک برای شما و تیمتون می‌افته که لذت بازی رو چند برابر می‌کنه. پلیر ها میتوانند از طریق این اپلیکیشن، بهترین اتاق فرار های ایران را مشاهده کنند و به صورت آنلاین اقدام به رزرو اسکیپ روم مورد نظر خود کنند. همچنین مجموعه داران عزیز نیز، میتوانند به سادگی از طریق اپلیکیشن مای اسکیپ، اتاق فرار های خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنند.

اتاق فرار کژال

وست روم اسکیپ مجموعه بازی های اتاق فرار ترسناک تهران | allescape

میزان این تخفیف ها در بازه های زمانی گوناگون متفاوت است و در توضیحات پیش از فرم رزرو درج شده است. تنها کافی است که شما از طریق همین صفحه (صفحه رزرواسیون) اقدام به انتخاب بازی، سناریو و تاریخ مورد نظر خود کنید. در واقع اتاق فرار یا اسکیپ روم همان بازی های کامپیوتری هستند که در دنیای واقعی شبیه سازی شده اند و به صورت گروهی انجام می شوند. تاکائو کیوتو مردی ۳۰ ساله از کیوتو ژاپن بود که برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ تصمیم گرفت بازی های معماگونه و ترسناک را در محیط های رمزآلود طراحی و پیاده سازی کند.